Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΣ- ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ....ΑΥΤΟΙ ΟΧΙ
Γ.Α.Π ! Empty24th Οκτώβριος 2009, 2:50 pm από Patria

» Γ.Α.Π !
Γ.Α.Π ! Empty23rd Οκτώβριος 2009, 7:34 pm από Hawk

» Λ.Α.Ο.Σ και ψέματα.
Γ.Α.Π ! Empty22nd Οκτώβριος 2009, 10:39 pm από Hawk

» H "EΛΛΑΔΑ" τρωει τα παιδιά της.... *εννοω πολιτικοι
Γ.Α.Π ! Empty22nd Οκτώβριος 2009, 7:55 pm από Patria

» Γιατι πανηγυρίζουν οι ΑΛΒΑΝΟΙ και οι ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ?
Γ.Α.Π ! Empty21st Οκτώβριος 2009, 2:49 am από mengele

» ΟΛΑ ΜΑΖΙ! για την Αναρχία και ενα τέλειο τραγούδι
Γ.Α.Π ! Empty19th Οκτώβριος 2009, 7:47 pm από Ntavas

» Λαδώνουν τους Ελληνες και ξεχνούνε την Πατρίδα.
Γ.Α.Π ! Empty16th Οκτώβριος 2009, 11:40 pm από oreinos4

» Για το ΛΑΖΟΠΟΥΛΟ! ΧΑΧΑΧΑ, ΑΣΤΕΙΟ Homade τραγουδι.
Γ.Α.Π ! Empty16th Οκτώβριος 2009, 11:29 pm από oreinos4

» Πρόβλημα με Avatars και Smilleys
Γ.Α.Π ! Empty16th Οκτώβριος 2009, 10:23 pm από Admin

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 20, στις 26th Απρίλιος 2023, 5:06 am

 

 Γ.Α.Π !

Πήγαινε κάτω 
+7
chleo
oreinos4
Amen
ΕΛ-ΛΗΝ
Patria
barbie
Admin
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Points : 136
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty23rd Σεπτέμβριος 2009, 5:25 pm

Σύμφωνα με το Λιάνα Κανελη.
Ο Γ.Παπανδρέου εχει μητρική γλώσσα τα Αγγλικά

Κατά την χθεσινή τηλεμαχία, ο Κώστα Καραμανλής, φαίνεται πως κέρδισε τις εντυπώσεις σύμφωνα με την Λιάνα Κανέλλη. Είναι πιο άνετος με την κάμερα, αλλά και με την μητρική γλώσσα, που είναι τα ελληνικά,σε αντίθεση...
με τον Γιώργο Παπανδρέου, που έχει τα αγγλικά. Αυτά κατά την Λιάνα Κανέλλη.
real fm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://patria.forumgreek.com
barbie
Moderator
Moderator
barbie


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Points : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty23rd Σεπτέμβριος 2009, 5:32 pm

ναι αμα μιλουσανε και τα σουβλακικα παλι θα κερδιζε εντυπωσεις ο κωστακης....

αλλα δεν νομιζω κανεναν να απασχολει η μητρικη γλωσσα του καθενος σε ενα ντιμπειτ,νομιζω οτι θα επρεπε να μας απασχολει το τι λενε και οχι σε ποια γλωσσα.

ναι επεισης καταλαβαμε ολοι οτι ο κωστακης ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΓΓΛΙΚΑ...και ειναι ο πρωθυπουργος της χωρας. affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Patria
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
Patria


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Points : 133
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2009
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty23rd Σεπτέμβριος 2009, 5:36 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing affraid

ΠΑΣΟΚΕΜΟΝ πεταχτηκε...
ετσι και αλλιως αυτος θα ειναι ο επομενως πρωθυπουργεας,μην αγχωνεστε.
Εγω αγχωνομαι με την αυτοδυναμία, δε θελω αδυναμες κυβερνησεις.. Αν βγει το ΠΑΣΟΚ θελω να ειναι δυνατό τουλαχιστον. cyclops
Και προφανως δε θελω η Ν.Δ να κανει οτι εκανε το ΠΑΣΟΚ εδω και καιρό, να ζηταέι εκλογες καθε 6 μηνες, γιατι η οικονομία θα τα παίξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΛ-ΛΗΝ
NewMember
NewMember
ΕΛ-ΛΗΝ


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Points : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty23rd Σεπτέμβριος 2009, 5:42 pm

Admin έγραψε:
Σύμφωνα με το Λιάνα Κανελη.
Ο Γ.Παπανδρέου εχει μητρική γλώσσα τα Αγγλικά

Κατά την χθεσινή τηλεμαχία, ο Κώστα Καραμανλής, φαίνεται πως κέρδισε τις εντυπώσεις σύμφωνα με την Λιάνα Κανέλλη. Είναι πιο άνετος με την κάμερα, αλλά και με την μητρική γλώσσα, που είναι τα ελληνικά,σε αντίθεση...
με τον Γιώργο Παπανδρέου, που έχει τα αγγλικά. Αυτά κατά την Λιάνα Κανέλλη.
real fm


Προφανος η Λιανα Κανελη δεν χορτασε που.... απο τον αημνηστο Ανδρεα οταν την χωρευε στα ποδια του και γιαυτο την λεει τωρα στον Γιωργακη. (υπαρχει και ντοκουμεντο).
Ο Κωστακης Ελληνικα μπορει να μιλαει αλλα αυτα που λεει ή ο λαος δεν τα καταλαβαινει ή αυτος λεει αλλα απο αυτα που του ειπαν να πει.
Και στο κατω κατω αφου μια ζωη ειτε πρασινοι ειτε μπλε απο αλλου περνουν διαταγες (εξωτερικο) τουλαχιστον να τις δινουν σε καποιον που ξερει και Αγγλικα. χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
barbie
Moderator
Moderator
barbie


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Points : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty23rd Σεπτέμβριος 2009, 5:42 pm

κανεις δεν ανχωθηκε πιστεψε με...αλλα εχω μια υποψια οτι ετουτος ο λαος εχει μια μορφη ψυχασθενειας που δεν την εχω ξαναδει What a Face

αλλα σου λεω ετουτο....ηρθε για να μεινει...(γιατι ξερει να μιλαει αγγλικα Cool)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amen
Designers Team
Designers Team
Amen


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Points : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 33

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty23rd Σεπτέμβριος 2009, 9:15 pm

Για εμενα αυτός που κέρδισε τις εντυπώσεις είναι οι Οικολόγοι φέρανε παραδείγματα (με το νερό) και δείξανε ότι μπορούνε κάπως να κάνουνε κάτι το διαφορετικό

Ακόμη το ΛΑΟΣ με κέρδισε με τα οικονομικά του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oreinos4
NewMember
NewMember
oreinos4


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Points : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty28th Σεπτέμβριος 2009, 4:27 am

Λοιπον απο 5 Οκτωβριου κουνια που μας κουναγε γτ ο giorgos θα βγει οπως φαινεται.Καλα να παθουμε.Θα πουν καποιοι αλλοι κανουν μλκιες αλλοι την πληρωνουν τεσπα αυτα εχει η δημοκρατια τους.

Επειδη απο το να καθομαι και να στεναχωριεμαι δν βγαινει ακρη θα το παρω στο αστειο και ποσταρω για να αρχισει το γλεντι Very Happy Very Happy


Καλα ειδικα εκει στο τελος δινει ρεστα,ειναι για να του πετας 10ευρα σε πιστα απο το κεφι που σε βγαζει,xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax


και τωρα κατι σε πιο σοβαρο
http://enantion-olwn.blogspot.com/2009/09/blog-post_4069.html
για αυτους που μιλανε για σχεση παπανδρεου και πατριδας (για να μην τρελαθουμε κιολας)
Οι ζειμπεκιες και τα προσκυνηματα στους σφαγεις πως να το κανουμε μενουν στο αρχειο και δν μπορει να τα απαρνηθει κανεις...

... http://2.bp.blogspot.com/_SFZt0tl-B3U/R6Y0AGiZYaI/AAAAAAAAB_I/zA9wBBo8cpE/s400/papandreou_kemal350.jpg

Δν αναφερω τα δανεια που ειναι να παρει και την αξιολογηση που θα κανει απο την αρχη παλι για τον αγωγο γτ τοτε θα φυγω στο τελειως σοβαρο κατι που ειπα οτι δν θα το κανω απο την αρχη

Καλος ανθρωπος με χρυση καρδια οπως τον βλεπω πραγματικα,αλλα τι να κανουμε δν μπορει ο καθενας να κυβερνησει.
ΑΝ ψηφιζαμε για το ποιος ειναι καλυτερος ανθρωπος σαφως και θα το εριχνα δαγκωτο γιωργακη.Ομως τωρα ψηφιζουμε για τις τυχες της Ελλαδος που ειναι κατι πολυ πιο σοβαρο.
Και οχι το κακο δν ειναι οτι κανει σαρδαμ και οτι δν ξερει να μιλαει,το κακο ειναι οτι λεει αρλουμπες οταν καταλαβαινει τι λεει καθως τις περισσοτερες φορες δν ξερει τι λεει...

Και το κερασακι στη τουρτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chleo
NewMember
NewMember



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty28th Σεπτέμβριος 2009, 11:15 pm

Εγώ σαν οπαδός του ΠΑΣΟΚ , του μεγάλου αυτού κόμματος , που δεν πρόδωσε ποτέ την Ελλάδα , με τα ικανότατα στελέχη του που θα κερδίσει λογικά τις εκλογές της 04/10/2009 θέλω να μοιραστώ μαζί σας την χαρά μου !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chleo
NewMember
NewMember



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty28th Σεπτέμβριος 2009, 11:42 pm

Ποιος έχει άραγε περισσότερο μυαλό ;;;
Αυτός ;;;

Ή αυτός ;;;

Ερώτησης !!!
Άρε Giorgos για την Πάνια είσαι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chleo
NewMember
NewMember



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty28th Σεπτέμβριος 2009, 11:58 pm

Πάντως ο καθένας που ψηφίζει ΠΑΣΟΚ έχει τον λόγο του ομολογουμένως :
- Είτε για να τον βυσματώσουν στο Δημόσιο
- Είτε επειδή είναι αγράμματος & ανίκανος και θέλει να γίνει διευθυντής ή δεν ξέρω κι εγώ τι
- Είτε επειδή είναι κλέφτης και γουστάρει να κάνει ότι θέλει ελεύθερος
- Και οι μαστούρηδες , σύμφωνα με το νομοσχέδιο που θέλει να περάσει ο Giorgos , να πίνουν χόρτο ελευθέρα με αυτόν πρώτο και καλύτερο

Γ.Α.Π ! Papandreou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
barbie
Moderator
Moderator
barbie


Αριθμός μηνυμάτων : 52
Points : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 43
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty29th Σεπτέμβριος 2009, 1:47 am

chleo έγραψε:
Πάντως ο καθένας που ψηφίζει ΠΑΣΟΚ έχει τον λόγο του ομολογουμένως :
- Είτε για να τον βυσματώσουν στο Δημόσιο
- Είτε επειδή είναι αγράμματος & ανίκανος και θέλει να γίνει διευθυντής ή δεν ξέρω κι εγώ τι
- Είτε επειδή είναι κλέφτης και γουστάρει να κάνει ότι θέλει ελεύθερος
- Και οι μαστούρηδες , σύμφωνα με το νομοσχέδιο που θέλει να περάσει ο Giorgos , να πίνουν χόρτο ελευθέρα με αυτόν πρώτο και καλύτερο

Γ.Α.Π ! Papandreou



ενω εσυ φαινεσαι.....του πανεπιστημιου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chleo
NewMember
NewMember



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty29th Σεπτέμβριος 2009, 2:43 am

Η αλήθεια είναι ότι είμαι του Τ.Ε.Ι. και μάλιστα από τις δυσκολότερες σχολές αλλά αυτό δεν έχει καμία απολύτως σημασία !!! Και το τονίζω αυτό . Σημασία είναι ότι είμαι ΕΛΛΗΝΑΣ και μάλιστα 50 % από την ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ και 50 % από την ΗΠΕΙΡΟ – ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ !!!
Και όχι :
50% Αμερικανός
25% Πολωνός
25% Έλληνας - προδότης (ΗΜΙΑ - ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ) και να έχω το θράσος να θέλω να κυβερνήσω την Ελλάδα .
Και τέλος μιλάω αναμφισβήτητα (άραγε αυτήν την λέξη μπορεί να την πει ο Giorgos , πόσο μάλλον να την γραφεί ;;; Αχαχούχα ) καλύτερα ελληνικά !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amen
Designers Team
Designers Team
Amen


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Points : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 33

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty29th Σεπτέμβριος 2009, 3:03 am

Εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι που το έχω απορία εδώ και πολλά χρονια και λέω ρε γαμώτο κάποιος θα υπάρχει να μου το λύση αυτό το πράγμα

Γιατί όταν μιλάω ή συζητάω πολιτικά,ποδοσφαιρικά,διαφορα και απλά φέρνω ένα παράδειγμα ότι αυτό/εκείνο... είναι καλύτερο από αυτό που μου λες εσύ (έτσι πιστεύω) και ο άλλος μου ξεκινάει την δικια του κοσμοθεωρία με έναν τρόπο που στο τέλος προσπάθησε να μου περάσει τα δικά του πιστεύω δηλαδή σε αυτόν τον κόσμο δεν υπάρχει η συζήτηση? δεν υπάρχει ο διάλογος? με το που εκφέρει κάποιος για κάτι που με τα δικά του πιστεύω είναι καλύτερο έρχεται κάποιος και τον
"φορτώνει" με την δικια του θεωρία έτσι ώστε να περάσει το δικό του?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chleo
NewMember
NewMember



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty29th Σεπτέμβριος 2009, 3:23 am

Φιλαράκι πράγματι έχεις 100% δίκαιο σε αυτό !!! Και καλά κάνεις και το λες !!! Μαζί σου είμαι !!! Αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση , εκτός από το καλαμπούρι βέβαια , δεν ισχύει το παραπάνω comment μου για τον Παπανδρέου ( Ίμια & περί καταγωγής του ) ;;; Δεν πρέπει ένας Έλληνας πρωθυπουργός να έχει και μια καλή παρουσία στην Ελλάδα και γενικότερα σε όλον τον κόσμο ;;; Αφού αντιπροσωπεύεις μια πραγματικά άθλια χώρα ( στα οικονομικά της , στην νοοτροπία του λαού της , στην εικόνα της , στην διαφθορά της ) πρέπει τουλάχιστον να έχεις καλή παρουσία !!! Δεν πρέπει να αγαπάει την Ελλάδα ; Δεν πρέπει να κοιτάζει τα συμφέροντα της ; Για ρώτα κανά Ευρωπαίο να σου πει , να δεις τι γνώμη έχει για μας . Ή μήπως έχω άδικο ;;; Ή μήπως δεν τα βλέπουν όλοι ; Παραδείγματα ;;; Ενώ σωρό αν θες , για το καθένα που ανέφερα παραπάνω .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amen
Designers Team
Designers Team
Amen


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Points : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 33

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty29th Σεπτέμβριος 2009, 3:38 am

chleo έγραψε:
Φιλαράκι πράγματι έχεις 100% δίκαιο σε αυτό !!! Και καλά κάνεις και το λες !!! Μαζί σου είμαι !!! Αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση , εκτός από το καλαμπούρι βέβαια , δεν ισχύει το παραπάνω comment μου για τον Παπανδρέου ( Ίμια & περί καταγωγής του ) ;;; Δεν πρέπει ένας Έλληνας πρωθυπουργός να έχει και μια καλή παρουσία στην Ελλάδα και γενικότερα σε όλον τον κόσμο ;;; Αφού αντιπροσωπεύεις μια πραγματικά άθλια χώρα ( στα οικονομικά της , στην νοοτροπία του λαού της , στην εικόνα της , στην διαφθορά της ) πρέπει τουλάχιστον να έχεις καλή παρουσία !!! Δεν πρέπει να αγαπάει την Ελλάδα ; Δεν πρέπει να κοιτάζει τα συμφέροντα της ; Για ρώτα κανά Ευρωπαίο να σου πει , να δεις τι γνώμη έχει για μας . Ή μήπως έχω άδικο ;;; Ή μήπως δεν τα βλέπουν όλοι ; Παραδείγματα ;;; Ενώ σωρό αν θες , για το καθένα που ανέφερα παραπάνω .

Θα σου απαντήσω τι γνώμη έχω για τον Γιώργο Παπανδρέου

Καταρχάς τον έχω ακούσει να μιλάει και να κάνει τα λεγόμενα sardam του Γιώργου

Δεν μπορεί να αύξηση λίγο τον τόνο τις φωνής του να δόση κύρος και να πει αυτά που έχει να πει σαν αρχηγός

Τα κριτήρια του και τα σκεπτικά του (ιδέες) είναι όλα γύρο από τον Κώστα Καραμανλή

Αλλα κανεις μα κανεις από τους 2-3 αρχηγούς των κομματων όταν τέθηκε η ερώτηση τα λεφτά από την SIEMENS πήγανε στα χερια σας? αξιοποιήθηκαν για το Ελληνικό κράτος? ρίξανε όλα στους άλλους αλλα κανεις μα κανεις δεν απάντησε στο ερώτημα και κανεις δεν έθιξε το Κόμμα του.

Συμπέρασμα δεν υπάρχει ψήφος εμπιστοσύνης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chleo
NewMember
NewMember



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Points : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty29th Σεπτέμβριος 2009, 3:51 am

Φίλε σου βγάζω το καπέλο για ότι αφορά θέμα Siemens και ότι συνεπάγετε για τα δυο μεγάλα κόμματα , είσαι διαβασμένος !!! Δεύτερον σε παραδέχομαι για ότι αφορά το κύρος του !!! Που πας ρε Καραμήτρο σαν κακομοίρης να “παλέψεις με τα λιοντάρια” εντός και εκτός Ελλάδος ;;; Και τέλος ότι ο κόσμος του είναι γύρο από τον Κωστάκη ( για τον οποίο έχουμε ράμματα για την δικιά του γούνα του ) το οποίο οδηγεί στο συμπέρασμα ότι δεν έχει προσωπικότητα . Είσαι μέγιστος !!!
Όσο για το ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΨΗΦΟΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ , respect !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amen
Designers Team
Designers Team
Amen


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Points : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 33

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty29th Σεπτέμβριος 2009, 6:10 am

Μα δεν υπάρχει κόμμα που μπορεί να βγει και να πει ναι κάναμε αυτό ναι πήραμε τις μίζες μας και η πλακα πια είναι ναι τα κάναμε όλα αυτά αλλα εμείς θέλουμε να μας ξανά ψηφίσετε να σας τα πάρουμε περισσότερο γιατί έχουμε κόσμο να "μεγαλώσουμε"

Πας να ψήφισης λευκό σου λένε δεν έχεις πολιτική συνείδηση πας να ρήξης άκυρο ποιος ξέρει τι θα/τα κάνουνε αυτά.

ΡΕ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΥΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΛ-ΛΗΝ
NewMember
NewMember
ΕΛ-ΛΗΝ


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Points : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΑΡΙΣΑ

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty1st Οκτώβριος 2009, 8:19 pm

chleo έγραψε:
Φιλαράκι πράγματι έχεις 100% δίκαιο σε αυτό !!! Και καλά κάνεις και το λες !!! Μαζί σου είμαι !!! Αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση , εκτός από το καλαμπούρι βέβαια , δεν ισχύει το παραπάνω comment μου για τον Παπανδρέου ( Ίμια & περί καταγωγής του ) ;;; Δεν πρέπει ένας Έλληνας πρωθυπουργός να έχει και μια καλή παρουσία στην Ελλάδα και γενικότερα σε όλον τον κόσμο ;;; Αφού αντιπροσωπεύεις μια πραγματικά άθλια χώρα ( στα οικονομικά της , στην νοοτροπία του λαού της , στην εικόνα της , στην διαφθορά της ) πρέπει τουλάχιστον να έχεις καλή παρουσία !!! Δεν πρέπει να αγαπάει την Ελλάδα ; Δεν πρέπει να κοιτάζει τα συμφέροντα της ; Για ρώτα κανά Ευρωπαίο να σου πει , να δεις τι γνώμη έχει για μας . Ή μήπως έχω άδικο ;;; Ή μήπως δεν τα βλέπουν όλοι ; Παραδείγματα ;;; Ενώ σωρό αν θες , για το καθένα που ανέφερα παραπάνω .


Καταρχας φιλε μου πιστευω πως εσυ δεν εχεις ρωτησει κανενα ευρωπαιο για να μαθεις μονος σου τι γνωμη εχει για τον Γιωργακη γιαυτο και νομιζεις οτι μας εχουν χεσμενους στο εξωτερικο. Το οτι ειναι προεδρος του ευρωπαικου επιμελητιριου σου λεει κατι? Το οτι εχει γνωσεις που αφορουν την Ελλαδα μηπως? Το οτι οι σπουδες του εγιναν σε Αγγλοαμερικανικο πανεπιστημιο ισως? Το οτι κατα την περιοδο πολιτευσης του σαν υπουργος εξωτερικων δεν ειχαμε χαιδεψει κανενα αυτακι και οταν αντισταθικε σθενερα στην αποφαση των Ιμιων βρεθικε προδομενος απο την αξιοματικη τοτε αντιπολιτευση σου θημιζει κατι? Το οτι ειναι ο ποιοι αξιεπενος, αξιοπιστος και αξιολατρευτος υπουργος - πολιτικος στην Ετρωπη και Αμερικη το γνωριζεις? Ή να αναφερθω στις καταστασεις της κ. Ντορας που ακομα δεν βγηκε τα σκατωσε με το Μακεδονικο.

Επισης το θεμα με την Zimens δεν ξεκινησε μια ωραια πρωια ετσι απο μονο του αλλα αν ανατρεξεις λιγο στο 1993 θα δεις και μονο σου ποτε ανοιξε η συνεργασια με την Γερμανικη εταιρια. Οταν εγινε η μαζικη εισοδος Γερμανικων προιοντων με την τοτε συνενεση του υπουργου εξωτερικων. Ειναι λιγο αδικο λοιπον πιστευω να ριχνουμε τα βαρη σε αλλη πλατη.

Και τελος γιατι δεν αναφερεις και το Βατοπεδι σαν ενα ακομη οικονομικοπολιτικο προβλημα της εποχης μας που εχει αμμεσο αντικτυπο στις επιλογες - ψηφους των συνανθρωπων μας? Μηπως γιατι δεν θελεις να ανασκαψουμε παλι τις κινησεις της κυβερνησης? Μηπως να μην αναφερουμε την ολη συνομοσια που δημιουργηθικε απο πολιτικα στελεχη της Ν.Δ οπως Ρουσοπουλος, Βουλγαρακης, Καραμανλης? Γιατι ξερω οτι ξερεις πως η οικονομικη διαχηρηση του πλουτου αυτου του "μοναστηριου" γινοτανε απο 2 δικηγορους που τυχαινει να ειναι η γυναικα του Βουλγαρακη και ο αδερφος της.
Και σαν 3ος συνεργος της υποθεσης ποιος ηταν? Ε μα ποιος αλλος. Αυτος που καταλαβαι πως θα ειναι και ο αποδεκτης της τιμωριας συν το οτι θα βγαινανε και τα ροζ βιντεο με Εφραιμ-Καραμανλη-Ζαχοπουλο. Καλα καταλαβες ο Ζαχοπουλος ητανε.
Και ολα αυτα καλα τα εκρυπτε ο υπουργος τυπου ο κ. Ρουσοπουλος. Δεν ειναι λοιπον τυχαιο που ολοι αυτοι παρετηθικανε ακριβως πανω στην ωρα.


Αυτοι ειναι λοιπον οι ανθρωποι που αγαπανε την Ελλαδα ή μηπως αυτοι που θελουν το καλο της?


Δεν θα σας κουρασω αλλο γιατι αν το ηθελα θα εθιγνα και το θεμα των βισματων - αγροφυλκες - ΟΑΕΔ κτλ.
Αξιοκρατικα στοιχεια αλλα τους. Μπραβο λοιπον στην κυβερνηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mengele
V.I.P
V.I.P
mengele


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Points : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2009
Ηλικία : 60
Τόπος : Αθήνα

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty2nd Οκτώβριος 2009, 2:56 am

Λοιπον παιδια για να μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους!!!!!Ο Τζεφρυ και ο Κωστακης εχουν περασει απο τη λεσχη Μπιλτεμπεργκ.Εδωσαν γη και υδωρ.Οταν εισαι απογονος Εβραιων,οπως ο Τζεφρυ,φυσικο ειναι να σε στηριζουν και να σε αβανταρουν οι ομοαιμοι σου.Οποιος εχει ασχοληθει με την πολιτικη,καλη ωρα σαν και μενα τον μαλακα,ξερει απο πρωτο χερι πως παιζεται το παιχνιδι.Ο μαλακας ο Κωστακης ομως τι ζορι τραβηξε και προδωσε μια ολοκληρη παραταξη,ακομη να το καταλαβω!!!!Την αληθεια θα τη μαθουμε μετα απο παρα πολλα χρονια.Τα μονα 2 σωστυα πραγματα που του αναγνωριζω,ειναι το οτι ειμαστε η μοναδικη χωρα του ΝΑΤΟ που εχει Ρωσσικα οπλα,και οι αγωγοι.Ισως αυτο να πληρωνει,και να εφαγε τετοιο πακετο.Ομως για τον Τξεφρυ μην τρελαθουμε κιολας!!!!Ειναι τοσο μαλακας ο νεοελληνας,που δεν θυμαται τι συνεβει 20 ολοκληρα χρονια επι ΠΑΣΟΚ?ΞΕΧΑΣΕ ΤΙΣ ΡΕΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΛΕΗΛΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ.ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ ΧΑ'Ι'ΡΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΤΖΕΦΡΥ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΦΗΣΕΙ?????????Ρε δε γαμιωμαστε λεω εγω,να περασουμε καλητερα?Για μενα ΜΑΥΡΟ στο Πασοκ,ΜΑΥΡΟ ΣτηΝΔ.Και σα δεξιος και εθνικιστης,ειμαι μεταξυ ΛΑΟΣ KAI XΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ.Οσο για τη γαμημενη τη siemens,ολα τα κομματα τα αρπαξαν,εκτος απο τον καρατζαφυρερ.Καλητερα να ψοφαγα,παρα να ψηφιζα με ιδιοτελεια.Κατακαυμενη Ελλαδα ,πατριδα μου λατρεμενη<τι σε περιμενει ακομη,απο τους προσκυνημενους Εφιαλτες και Πηλιους Γουσηδες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kranos
NewMember
NewMember
kranos


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Points : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 41

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty6th Οκτώβριος 2009, 7:01 am

ολες οι κουφαλες ειναι τωρα μπλε ειναι μπλεε
ειναι μπλεεε εεεεε εεεεεεεεε

παιδια παρτε το αποφαση βγηκε το πασοκ και παραχωσε την γαμωδεξια εκει που ανηκει. φτανει η ρεμουλα τους 5 χρονια...αυτοι φαγανε οσα δεν εφαγε το πασοκ σε 20 χρονια...και μην πεταχτει κανενας με αβαταρ το πουλι να μας πει την αποψη του..θα τον στειλω στην λερο.χαχαχαχαχα
ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΡΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mengele
V.I.P
V.I.P
mengele


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Points : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2009
Ηλικία : 60
Τόπος : Αθήνα

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty6th Οκτώβριος 2009, 2:05 pm

kranos έγραψε:
ολες οι κουφαλες ειναι τωρα μπλε ειναι μπλεε
ειναι μπλεεε εεεεε εεεεεεεεε

παιδια παρτε το αποφαση βγηκε το πασοκ και παραχωσε την γαμωδεξια εκει που ανηκει. φτανει η ρεμουλα τους 5 χρονια...αυτοι φαγανε οσα δεν εφαγε το πασοκ σε 20 χρονια...και μην πεταχτει κανενας με αβαταρ το πουλι να μας πει την αποψη του..θα τον στειλω στην λερο.χαχαχαχαχα
ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΡΕ

Συνχαρητηρια για τη νικη ,που δεν κουραστηκατε!!Σας την εδωσε ετοιμη,στο πιατο ο κουρασμενος Κωστακης,συνεπικουρουμενος απ τη γελαδα τη Ντορα και τον κουφο το Σουφλια.Τη ζημια την εκανε στη ΝΔ ο λεγομενος μεσαιος χωρος.Οι παλατζες,οι τυχωδιωκτες,που ειναι οπου φυσαει ο ανεμος και μεσα σε ολες τις καταστασεις.Αν ηταν στις θεσεις κλειδια ατομα της Δεξιας,σε 50 χρονια θα ξαναβγαινατε.Εμεις σαν Λαος,παντως, πετυχαμε το στοχο μας!!!Βγαλαμε 15 με παπαρια,που θα σας κανουν τη ζωη δυσκολη ,στο Πασοκ.
Οσο για το γελιο σου(γελιο ειναι ή χλευασμος?),θα σου κοπει οταν αρχισει το σκυψιμο και το ξεπουλημα στα εθνικα θεματα ο Τζεφρυ.Ευχομαι να βγω λαθος,για καλο της Πατριδας.

Αυτον τον Γκουφη κανατε προθυπουργο.
Και οσο για τα κλεμενα,αστο...Δε σας παιρνει,πρασινοακριδες,να μιλατε για σχοινι στο σπιτι του κρεμασμενου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kranos
NewMember
NewMember
kranos


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Points : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 41

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty6th Οκτώβριος 2009, 2:52 pm

κοιτα φιλε mengele μολις γυρισα σπιτι απο την πορεια 10 χλμ για ενα μπανιο.δε υπαρχει τετοια περιπτωσει.να ξεπουλησει αυτα που ΝΟΜΙΖΕΙΣ προλαβε ο δρακουμελ σας στο παρελθον....απορω με σενα και την μνημη σου!!!!!χρυσοψαρο εισαι και δεν θυμασαι?? lol! και απο το λαος για μενα μονο ο βελοπουλος αξιζει.ολοι οι αλλοι ειναι ενας και ενας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oreinos4
NewMember
NewMember
oreinos4


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Points : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty6th Οκτώβριος 2009, 5:29 pm

λοιπον "εθνικοφρονα" επειδη δν το κοβω να εχεις παρει πρεφα γενικα για το τι εχει γινει αν και ποσταρα στο προηγουμενο μηνυμα μου καποια σχετικα δν πρεπει καν να τα κοιταξες...

Δες λοιπον τα αποτελεσματα με ντοκουμεντα:
Ολοι ξεραμε οτι οι αλλοδαποι πασης φυσεως ηθελαν επιγοντως το πασοκ (κατι θα ηξεραν αυτοι...) και αυτο φανηκε περιτρανα χθες και βουλωσαν πολλα σταματακια που ελεγαν οτι αυτα τα ελεγαν κολλημενοι ακροδεξιοι και δν εστεκαν.Τελικα οι ακροδεξιοι ειχαν απολυτο δικιο... και http://www.stoxos.gr/2009/10/blog-post_4223.html

Επισης οι τουρκοι εβγαλαν ανακοινωση η οποια λεει τα εξεις!...<<χαιρομαστε που βγηκε ο παπανδρεου,αν συνεχισει τη πολιτικη που εφαρμοζε σαν υπ.εξ. τοτε σιγουρα θα εχουμε μια πολυ καλη εκβαση στην ελληνοτουρκικη φιλια>>
Οποιος καταλαβε καταλαβε,οι υπολοιποι θα πιστεψουν οτι πλεον θα λυθουν ολα τα προβληματα με τη τουρκια και οτι η τουρκια εχει συμμορφωθει...

Και επειδη δν συνιθιζω να μιλαω χωρις ντοκουμεντα οριστε οτι και αυτα ακροδεξιοι τα ειχαν βγαλει στη φορα πριν τις εκλογες: http://www.stoxos.gr/2009/10/blog-post_975.html και http://enantion-olwn.blogspot.com/2009/10/blog-post_02.html χμμμμμμ...

Επισης να ξερετε οτι οι λαθρομεταναστες θα νομιμοποιηθουν!!Η Ελλαδα θα γινει μια επισημη πολυπολιτισμικη κοινωνια με καθε καρυδιας καρυδι.Αν μεχρι τωρα δν υπηρχαν δουλειες,τωρα και οι ελληνες θα καταφυγουν στην εγκληματικοτητα για να ζησουν.Αν σε πονανε πιο πολυ οι ξενοι απο τους ελληνες τοτε οκ,αλλα μη μου βαζεις ενα τετοιο αβαταρ στο προφιλ γιατι ειναι πολυ ειρωνεια,δν το καταλαβαινεις?

Μολις χθες επισης ανακοινωσε τη 1η βλακεια,θα καταργησει το υπ. Μακεδονιας-Θρακης!!!!
Επισης εχει εκλεγει παμψηφη ο Λοβερδος ο οποιος υποστηριξε ξεκαθαρα την αναγνωριση των σκοπιων με διπλη ονομασια και το ονομα μακεδονια μεσα!!!Οριστε και το ντοκουμεντο http://taxalia.blogspot.com/2009/09/fyrom.html
Για τον Λιανη ποσταρα βιντεο που δειχνει ξεκαθαρα τι ειναι,και αυτος μαλλον θα ειναι καπου υπουργος.

Χωρια το δανειο που θα παρει ο giorgos για να δημιουργησει ρευστοτητα στην αγορα!!!!!Καλα αυτο ειναι σαν να λεει:Λεω κουταμαρες ψηφιστε με ωστε απο το 2ο χρονο να διαλυθει τελειως η οικονομια.
Κατα τα αλλα ζητω η Ελλας!Αιντε καλα.

Θα ηθελα παντως να μ πεις το λογο που ψηφισες πασοκ ως "εθνικοφορας" οπως δειχνεις κιολας αλλα και ως απογοητευμενος απο την οικονομικη πολιτικη της νδ γτ το εχω μεγαλη απορια Shocked

Α!και το θεμα δν ειναι ποιος εκλεψε πιο λιγα (που αντικειμενικα το πασοκ εκλεψε πιο πολλα απο τη νδ αλλα τεσπα δν θα σταθω σε αυτο),το θεμα ειναι οτι και οι 2 φταινε για αυτη τη κατασταση που βρισκεται η Ελλαδα τωρα σε ολους τους τομεις και η πλειοψηφια του λαου δν λεει να το καταλαβει ή δν θελει να το καταλαβει (που απο οτι βλεπω το 2ο ειναι πιο σιγουρο να ισχυει)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
oreinos4
NewMember
NewMember
oreinos4


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Points : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2009

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty6th Οκτώβριος 2009, 5:58 pm

mengele έγραψε:

Οσο για το γελιο σου(γελιο ειναι ή χλευασμος?),θα σου κοπει οταν αρχισει το σκυψιμο και το ξεπουλημα στα εθνικα θεματα ο Τζεφρυ.Ευχομαι να βγω λαθος,για καλο της Πατριδας.
Δν θα του κοπει μονο απο τα εθνικα θεματα αλλα και απο τα οικονομια ΣΑΦΩΣ και στη διαχειρηση της χωρας.Αν και πιστευω οτι σιγα μην τον ενδιαφερουν τα εθνικα θεματα,ασχετα το τι εχει στα αβαταρ του.Στα λογια ο,τι θελει ειναι ο καθενας,στη πραξη ομως?
Οταν λεει καποιος οτι θα παρει δανειο απο τη στιγμη που ηδη η Ελλαδα ειναι χρεωμενη μεχρι το λαιμο χωρις να κοιταξει να στραφει αλλου ωστε να αναθερμανει με ρευστοτητα την αγορα και να ξαναδημιουργησει τη κατεστραμενη βιομηχανια ειναι προφανες οτι ειναι παντελως ασχετος.
Σε συνδιασμο οτι θα ξανααρχισει απο την αρχη συνομιλες για τον αγωγο με τους ρωσους που ως γνωστον ειναι φιλοαμερικανος χωρις αιτια...

Θα μπορουσαμε να μειωσουμε τους εξοπλισμους απλα με μια κινηση:Αμεση προωθησει και ολοκληρωση της συνεργασιας με τους ρωσους με τον αγωγο στον Εβρο,μετα κινδυνος απο τη τουρκια δν θα υπηρχε καθως δν θα επετρεπαν ποτε οι ρωσοι να γινει κατι στα συμφεροντα τους εκει.

Μειωση των εξοπλισμων=αυξηση των εσοδων για την Ελλαδα.Απλα πραγματακια ειναι αυτα δν θελει πολυ σκεψη.Ουτε δανεια,ουτε μλκιες ουτε πιπες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kranos
NewMember
NewMember
kranos


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Points : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2009
Ηλικία : 41

Γ.Α.Π ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γ.Α.Π !   Γ.Α.Π ! Empty6th Οκτώβριος 2009, 8:15 pm

1ον δεν ειπα ποτε οτι ειμαι εθνικιστης.γτ ο εθνικισμος φερνει μισος...και το μισος παλι μισος...αλλο να αγαπας την πατριδα σου (Φιλοπατρια) και αλλο να σκεφτεσαι συντηριτικα και εθνικιστικα..

2ον αμα δεν σε αρεσει το αβαταρ μου μην ξαναμπεις εδω η κανε πως δεν το βλεπεις..

3ον ειμαι 8 χρονια στον στρατο και εχω ορκιστει να φυλαω τα συνορα τους νομους και το συνταγμα του κρατους μεχρις τελευταιας ρανιδος (σταγονας) του αιματος μου... αν σου λεει κατι αυτο...


Υ.Γ αν νομιζεις εσυ Ορεινε επειδη δεν συμφωνω μαζι σου δεν αγαπαω και την πατριδα μας συγνωμη αλλα εχεις προβλημα μεγαλο (ψυχοσωματικο λεγεται.)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kranos στις 6th Οκτώβριος 2009, 9:22 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γ.Α.Π !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Πολιτισμός :: Πολιτικά-
Μετάβαση σε: